نوید امن و امان

نوید امن و امان

این مجموعه مطالب و مقالاتی است پیرامون شخصیت و غیبت و ظهور حضرت ولی عصر الحجه بن الحسن ارواح العالمین له الفداء که این کمترین خدام بندگان درگاه آن ولی اعظم بر اساس مآخذ و مصادر معتبره شیعه و اهل سنت در فرصت هایی نگاشته ام.

برای اینکه یکجا در دسترس علاقمندان قرار بگیرد پس از تجدید نظر در این کتاب جمع آوری کردم.

امید است منظور نظر کیمیا اثر چاکران آستان ولایت مدار، و عاکفان عتبه مقدسه آن غوث زمان و قطب جهان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف واقع شده، و این بضاعت مزجاه و ران ملخ را از این بنده ی حقیر قبول فرمایند.

فان الهدایا علی مقدار مهدیها

۱۵- محرم الحرام ۱۳۸۹ هـ ق – لطف الله صافی گلپایگانی 

بامداد میلاد

قال الله تعالی: و نرید ان نمن علی الّذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین.

بامداد مبارک، فرخنده و پر میمنت روز پانزدهم شعبان سال دویست و پنجاه و پنج هجری طلوع میکرد، و در امامت سرای حضرت امام حسن عسکری علیه السلام، شور و هیجان و شوق، و انتظار شدت می یافت. ملائکه در آنجا بیش از هر وقت دیگر رفت و آمد داشتند. انوار رحمت الهی در تابش و لمعان، و فروغ فرو شکوه ایزدی درخشان بود.

در ملا اعلی فرشتگان، و کروبیان عالم بالا از نوزادی که هم اکنون در خاندان نبوت، و ولایت قدم بعرصه اینجهان خواهد گذاشت، و چهره نورانی، و شمائل محمدی خود را بعالمیان نشان خواهد داد در سخن بودند.

0

درباره نویسنده

کارشناس حوزه ی فناوری اطلاعات، 15 سال تجربه ی حرفه ای در زمینه ی سیستم های عامل ویندوز، مکینتاش و لینوکس؛ و محیط مایکروسافت آفیس و اینترنت

مطالب مرتبط: